Participate in 31 Days : 31 Writing Prompts Season 3 contest and win a chance to get your E-book published
Participate in 31 Days : 31 Writing Prompts Season 3 contest and win a chance to get your E-book published

#31 Days : 31 Writing Prompts (Season 3)

PARTICIPATE

Share with friends

ଉପରୋକ୍ତ ବ୍ୟାନରରେ ଥିବା ପ୍ରତିଛବିଟି ହେଉଛି ଆଜି ଦିନର ଲିଖନ ବିଷୟ ।

ଆମେ ଅନୁଭବ କରୁ ଯେ, ଅନେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଲେଖିବାକୁ ଭଲ ପାଅନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେମାନେ କ'ଣ ଲେଖିବେ ତାହା ସେମାନେ କଳ୍ପନା କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ ! ଯେହେତୁ ଅନ୍ୟ କିଛି ନାହିଁ ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣମାନେ ସମ୍ଭବତଃ କିଛି ଲେଖି ପାରିବେ, କିମ୍ବା କେଉଁଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରିବେ ସେ ବିଷୟରେ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଧାରଣା ନ ଥାଏ । ତେବେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛୁ !!

ଷ୍ଟୋରୀମିରର୍ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଲିଖନ ପ୍ରତିଯୋଗିତା "୩୧ ଦିନ: ୩୧ ଲିଖନ ସଂକେତ"ର ସଂସ୍କରଣ-୩ (31 Days : 31 Writing Prompts) ସହିତ ଫେରି ଆସିଛି - ପ୍ରତିଦିନ ଆପଣଙ୍କର ସର୍ଜନଶୀଳତା, ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ କଳ୍ପନାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ନିଆରା ଲେଖା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ।

ଉପରୋକ୍ତ ବ୍ୟାନରରେ ଥିବା ପ୍ରତିଛବି ଆଧାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ କାହାଣୀ କିମ୍ବା କବିତା ଲେଖିବାକୁ ହେବ । ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ ଯେ ଆପଣ କିପରି ଆପଣଙ୍କ ଲେଖା ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି - ମଜାଳିଆ, ଉନ୍ମତ୍ତ, ଜଙ୍ଗଲୀ, ସହଜ ଯେକୌଣସି ଭାବନାରେ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ କଳ୍ପନାର ବିସ୍ଫୋରଣ ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଗଭୀର ଭାବେ ଆନ୍ଦୋଳିତ କରେ ସେସବୁକୁ ଏବେ ଏକ ନୂତନ ରୂପ ଦେବାର ସମୟ ଆସିଛି ।

 ନିୟମ :

ଷ୍ଟୋରୀମିରର୍ ପ୍ରତ୍ୟେକ ରାତି ୧୨ଟା ସମୟରେ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରତିଛବିର ଲିଖନ ସଂକେତ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବ ।

ବ୍ୟାନରରେ ଥିବା ପ୍ରତିଛବିକୁ ନେଇ ଲେଖା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯିବ । ଉପରୋକ୍ତ ବ୍ୟାନରରେ ଥିବା ପ୍ରତିଛବି ଆଧାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ କାହାଣୀ କିମ୍ବା କବିତା ଲେଖିବାକୁ ହେବ ।

ପ୍ରତ୍ୟେକ ସଂକେତ ପ୍ରତିଯୋଗିତାର ଶେଷ ଦିନ (ଜୁନ୍ ୫) ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସକ୍ରିୟ ରହିବ । ଆପଣ "ସମସ୍ତ ସଂକେତ" ଟ୍ୟାବ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ପୂର୍ବ ସଂକେତଗୁଡିକ ଦେଖିପାରିବେ ।

 ଅଂଶଗ୍ରହଣକାରୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ମୌଳିକ କବିତା/କାହାଣୀ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ହେବ ।

ଦାଖଲ ହେବାକୁ ଥିବା କାହାଣୀ କିମ୍ବା କବିତାର ସଂଖ୍ୟା ଉପରେ କୌଣସି ସୀମା ନାହିଁ, ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସଂକେତରେ ୧ରୁ ଅଧିକ କାହାଣୀ/କବିତା ଲେଖିପାରିବେ । ଧାରା ଉପରେ କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ନାହିଁ ।

ଅଂଶଗ୍ରହଣକାରୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ମୂଳ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଦାଖଲ କରିବା ଉଚିତ୍ । ଆପଣ ଦାଖଲ କରୁଥିବା ବିଷୟବସ୍ତୁ ସଂଖ୍ୟାରେ କୌଣସି ସୀମା ନାହିଁ ।

କୌଣସି ଶବ୍ଦ ସୀମା ନାହିଁ ।

ଇ-ମେଲ କିମ୍ବା ହାର୍ଡ କପି କିମ୍ବା ପ୍ରତିଯୋଗୀତା ଲିଙ୍କ୍ ବ୍ୟବହାର ନକରି ଯେକୌଣସି ଦାଖଲ ପ୍ରବେଶ ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ ହେବ ନାହିଁ ।

କୌଣସି ଅଂଶଗ୍ରହଣ ଶୁଳ୍କ ନାହିଁ ।

ମାନପତ୍ର ବିଭାଗ ଅଧୀନରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଂଶଗ୍ରହଣ ପ୍ରମାଣପତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ।

ଶ୍ରେଣୀଗୁଡିକ :

କାହାଣୀ

କବିତା

ଭାଷା: ଇଂରାଜୀ, ହିନ୍ଦୀ, ମରାଠୀ, ଗୁଜରାଟୀ, ତାମିଲ, ତେଲୁଗୁ, ମାଲାୟାଲମ୍, କନ୍ନଡ, ଓଡିଆ ଏବଂ ବଙ୍ଗଳା ।

ପୁରସ୍କାର :

ସମସ୍ତ ଅଂଶଗ୍ରହଣକାରୀଙ୍କୁ ଅଂଶଗ୍ରହଣ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ ।

ସମସ୍ତ ଅଂଶଗ୍ରହଣକାରୀ, ଯେଉଁମାନେ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟ ଅବଧିରେ ସମସ୍ତ ୩୧ଟି ସଂକେତରେ ନିଜର ଲେଖା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ଲେଖାକୁ ଏକ ଇ-ପୁସ୍ତକରେ ପ୍ରକାଶ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ ।

ସମସ୍ତ ବିଜେତାଙ୍କୁ ବିଜେତା ପ୍ରମାଣପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ ।

ଦାଖଲ ଅବଧି : ୦୧ ମଇ ୨୦୨୧ ରୁ ୦୫ ଜୁନ୍ ୨୦୨୧ 

ଫଳାଫଳ : ଜୁଲାଇ ୧୦, ୨୦୨୧

ଯୋଗାଯୋଗ :

ଇ-ମେଲ୍ : neha@storymirror.com 

ଫୋନ୍ ନମ୍ବର : +91 9372458287



Trending content
13 70