@x3mwmive

pratap nayak
Literary Brigadier
AUTHOR OF THE YEAR 2018 - NOMINEE

232
Posts
204
Followers
1
Following

Advocate, Odisha High Court, Cuttack Editor -Yearly Magazine - ଅନାବରଣ, Loving -writing stories /poem/blog etc in Odia Language.

Share with friends
Earned badges
See all

Submitted on 02 Dec, 2019 at 22:24 PM

ଗୁରୁ:-ନିଜକୁ ଗଢେଇନେବାର ତପସ୍ୟା ସମ୍ଭବ କେବଳ ନିଷ୍ଠାପର ଆକଟ ଡରାଣ ବେତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ବିଦ୍ୟା ସହୃଦୟ ପ୍ରେମ ପୁଣି ଅସମୟ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟରେ ଜୀବନକୁ ଦୃଢକରି ନିଜକୁ ସଠିକ୍ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାର ମୋଡ ଉପରେ ଠିକ୍ ନିଷ୍ପତି ନେବାର ଅଂକାବଂକା ବିନ୍ଧାଣୀ ଭାବୁଥିବା ମୋ ମନର ମାପଦଣ୍ଡ ,ଏବେ ଦରାଣ୍ଡୁଛି ସେହି ଚାଟ

Submitted on 02 Dec, 2019 at 22:18 PM

ଗୁରୁ:-ନିଜକୁ ଗଢେଇନେବାର ତପସ୍ୟା ସମ୍ଭବ କେବଳ ନିଷ୍ଠାପର ଆକଟ ଡରାଣ ବେତ କଷ୍ଟାସାଧ୍ୟ ବିଦ୍ୟା ସହୃଦୟ ପ୍ରେମ ପୁଣି ଅସମୟ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟରେ ଜୀବନକୁ ଦୃଢକରି ନିଜକୁ ସଠିକ୍ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାର ମୋଡ ଉପରେ ଠିକ୍ ନିଷ୍ପତି ନେବାର ଅଂକାବଂକା ବିନ୍ଧାଣୀ ଭାବୁଥିବା ମୋ ମନର ମାପଦଣ୍ଡ ,ଏବେ ଦରାଣ୍ଡୁଛି ସେହି ଚାଟ

Submitted on 02 Dec, 2019 at 22:18 PM

ଗୁରୁ:-ନିଜକୁ ଗଢେଇନେବାର ତପସ୍ୟା ସମ୍ଭବ କେବଳ ନିଷ୍ଠାପର ଆକଟ ଡରାଣ ବେତ କଷ୍ଟାସାଧ୍ୟ ବିଦ୍ୟା ସହୃଦୟ ପ୍ରେମ ପୁଣି ଅସମୟ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟରେ ଜୀବନକୁ ଦୃଢକରି ନିଜକୁ ସଠିକ୍ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାର ମୋଡ ଉପରେ ଠିକ୍ ନିଷ୍ପତି ନେବାର ଅଂକାବଂକା ବିନ୍ଧାଣୀ ଭାବୁଥିବା ମୋ ମନର ମାପଦଣ୍ଡ ,ଏବେ ଦରାଣ୍ଡୁଛି ସେହି ଚାଟ

Submitted on 02 Dec, 2019 at 22:18 PM

ଗୁରୁ:-ନିଜକୁ ଗଢେଇନେବାର ତପସ୍ୟା ସମ୍ଭବ କେବଳ ନିଷ୍ଠାପର ଆକଟ ଡରାଣ ବେତ କଷ୍ଟାସାଧ୍ୟ ବିଦ୍ୟା ସହୃଦୟ ପ୍ରେମ ପୁଣି ଅସମୟ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟରେ ଜୀବନକୁ ଦୃଢକରି ନିଜକୁ ସଠିକ୍ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାର ମୋଡ ଉପରେ ଠିକ୍ ନିଷ୍ପତି ନେବାର ଅଂକାବଂକା ବିନ୍ଧାଣୀ ଭାବୁଥିବା ମୋ ମନର ମାପଦଣ୍ଡ ,ଏବେ ଦରାଣ୍ଡୁଛି ସେହି ଚାଟ

Submitted on 01 Dec, 2019 at 11:31 AM

ପରିବାର:- ******** ଏମିତି ମଞ୍ଚ,ସତରେ ଲିଭେଇବାକୁ ପଡେ ନିଜନିଜର ସ୍ମୃତିର ମୂହୁର୍ତ୍ତ,ହେଉ ହସକାନ୍ଦ କି ଦୁଃଖ ବା ଖୁସିର ।ସମସ୍ତେ ପାରଙ୍ଗମ ଯେଝା ଅଭିନୟେ କିନ୍ତୁ ମୋତେ ସମସ୍ତେ କହନ୍ତି ଛାଡ! ହୋମ ସିକ୍ ଟା....


Feed

Library

Write

Notification
Profile