Quotes New

Audio

Forum

Read

Contests

Language


Write

Sign in
Wohoo!,
Dear user,
ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ
ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ
★★★★★

© Rasmi Rekha Tripathy

Inspirational Abstract

1 Minutes   7.3K    11


Content Ranking


       ମୋ ବୋହୁ ଦେଖିବାକୁ ସୁନ୍ଦର l ଭଲ ପାଠ ପଢୁଥିଲା ଓ ଭାରତ ସରକାରଙ୍କ ଅଧୀନରେ ଭଲ ଚାକିରି ମଧ୍ୟ କରିଛି l ଆମକୁ ଭଲ ଝିଅଟିଏ ଦରକାର ଥିଲା l ତେଣୁ ଆମେ ଦବା ନବା ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇ ନ ଥିଲୁ l ଅନେକ ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବ ସେଥିପାଇଁ ଆମକୁ ସମାଲୋଚନା କଲେ ମଧ୍ୟ ଆମେ କର୍ଣ୍ଣପାତ କରି ନ ଥିଲୁ l ହଠାତ୍ ଗୋଟାଏ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ୍ ପାଇ ପୁଅ ଆମେରିକା ଚାଲିଗଲା l ବୋହୁର ବି ବଦଳି ହେଲା ତାମିଲନାଡୁର ଗୋଟାଏ ଛୋଟ ଗାଁଆକୁ l ବୋହୁ ସହ ଆମେ ଦୁଇ ପ୍ରାଣୀ ଆସି ରହିଲୁ l

       ଦିନେ ବୋହୁ ଅଫିସରେ ଥାଏ, ତା ବାବାଙ୍କର ହଠାତ୍ ବାନ୍ତି ହେଲା l କଣ କରିବି ମୋତେ ବୁଦ୍ଧି ଦିଶିଲା ନାହିଁ l ଖବର ପାଇ ବୋହୁ ଆସି ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନେଲା l ଡାକ୍ତର କହିଲେ ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପ l ସେ ଜାଗାରେ କିଛି ମିଳୁ ନ ଥାଏ l ଆପଲ୍ ଗୋଟାଏ 45 ଟଙ୍କା l ମେଡିସିନ୍ ମିଳୁ ନ ଥିଲା l ଏଣେ ଭାଷା ବି ଠିକ୍ ଭାବେ ବୁଝି ହେଉ ନ ଥିଲା l କିନ୍ତୁ ଧୈର୍ଯ୍ୟ ହରେଇ ନ ଥିଲା ବୋହୁ ମୋର l ଚେନ୍ନାଇରୁ କାହା ହାତରେ ମଗେଇଥିଲା ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଔଷଧ l ସପ୍ତାହକ ପାଇଁ ଫଳ ବି ଅଣେଇ ଦେଉଥିଲା ବହୁତ ଆଗରୁ l ପୁଅ କିଛି ବି ଜାଣି ନ ଥିଲା ଏ ସବୁ l

       ପରେ ପୁଅ ଠାରୁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି ଯେ ମୋ ବୋହୁ ଯୋଗୁ ତା ବାବା ଆଜି ଜୀବିତ ଅଛନ୍ତି l ଆଖିକୁ ଲୁହ ଆସିଗଲା l ଆଜି ସେହି ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିବାକୁ ଇଛା ହେଉଛି ଯେ, ଯୌତୁକ କଣ ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ସୁସ୍ଥ କରି ପାରିଥାନ୍ତା କି?

ବୋହୁ ଔଷଧ ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବ ଯୌତୁକ

Rate the content


Originality
Flow
Language
Cover design

Comments

Post

Some text some message..